برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  وزیر بازرگانی عراق: به دنبال آن هستیم دروازه‌های گسترده‌ای به روی ایران بگشاییم


  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد هاشم عبدالمجید وزیر بازرگانی کشور عراق در همایش امروز تجاری و اقتصادی دو کشور ایران و عراق با تاکید بر توسعه روابط دو کشور و ارتقاء آن به سطح مورد انتظار دو ملت ایران و عراق، اظهار کرد: مدت‌ زمانی است که ما به دنبال برنامه‌ریزی هستیم تا روابط دوجانبه میان ایران و عراق را توسعه دهیم و هدف ما از این توسعه همکاری در زمینه‌های اقتصادی، علمی و فرهنگی است.

  وی با بیان این که در این مسیر گام‌های خوبی برداشته شده است، گفت: همه ما از اهمیت توسعه روابط دو کشور ایران و عراق اطلاع داریم و ما تمایل داریم روابط میان دو کشور ارتقاء یابد و باید به بخش خصوصی فرصت دهیم تا در پروژه‌های مشترک حضور داشته و تجارب خود را به یکدیگر منتقل کنند.

  عبدالمجید ادامه داد: ما به دنبال آن هستیم تا دروازه‌های گسترده‌ای را به روی ایران بگشاییم و روابط ایران و عراق به نفع دو ملت افزایش یابد.

  وزیر بازرگانی کشور عراق در پایان با اشاره به پیروزی عراق بر تروریسم خاطر نشان کرد: پس از پیروزی ملت عراق به تروریست‌ها و بازگشت صلح به سراسر کشور عراق، فرصت‌های تجاری خوبی در استان‌های عراق فراهم شده است و از همین رو از بخش خصوصی فعال در ایران می‌خواهیم تا در این بخش نیز سرمایه‌گذاری کند.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »