برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  قیمت جهانی طلا امروز 1398/01/19


  به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا موجب افزایش اشتهای سرمایه گذاران نسبت به ریسک پذیری شده است و در حالی که بازارها در انتظار انتشار صورت مذاکرات نشست ماه مارس فدرال رزرو هستند، قیمت طلا امروز رشد داشت.

  بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.46 درصد افزایش به 1301 دلار و 50 سنت رسید.

  به دنبال انتشار آمارهای قوی از بازار کار آمریکا و در عین حال پیش بینی اعمال سیاست های محرک اقتصادی بیشتر از سوی چین، ارزش سهام در بازارهای آسیایی امروز شاهد رشد بود.

  نرخ رشد اشتغال آمریکا در ماه مارس از پایین ترین رقم 17 ماه گذشته فاصله گرفت و نگرانی ها از پایین آمدن حجم فعالیت های اقتصادی را کمتر کرد. اما افت روند رشد دستمزدها نشان داد که تصمیم فدرال رزرو مبنی بر عدم افزایش بیشتر نرخ بهره در سال جاری چندان غیرعاقلانه نبوده است.

  صورت مذاکرات نشست ماه مارس فدرال رزرو آمریکا قرار است روز چهارشنبه منتشر شود.

  مذکاره کنندگان چینی و آمریکایی روز جمعه آخرین دور مذاکرات خود را پایان دادند و قرار است برای دستیابی به یک توافق تجاری و پایان دادن به جنگ تعرفه ها این هفته نیز با هم دیدار کنند.

  حزب کارگر انگلیس روز جمعه اعلام کرد، مذاکرات با دولت در مورد طرح برگزیت پیشرفتی به دنبال نداشته است. رهبران اتحادیه اروپا گفته اند ترزا می نخست وزیر نتوانسته آنها را در مورد به تاخیر انداختن برگزیت قانع کند. موعد از پیش تعیین شده خروج انگلیس از اتحادیه اروپا این هفته فرا می رسد.

  انتهای پیام/3

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »