برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  گرگانرود با 2 دستگاه "کاتر ساکشن" سازمان بنادر لایروبی می‌شود


  به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا الهیار با بیان این‌که این دستگاه‌های می‌توانند در طول  500 متر همه رسوبات دریا را تخلیه و مسیر آب را باز کند، اظهار کرد:‌ نیاز به لایروبی دهنه گرگانرود جمعه گذشته مطرح و پس از بررسی میدانی و نیاز تجهیزاتی و سپس بررسی امکانات موجود در استان و بنادر همجوار نهایتا روز یکشنبه هماهنگی لازم برای اعزام لایروب مورد نیاز از بندر انزلی هماهنگ شد.

  وی ادامه داد: روز دوشنبه اولین سری تجهیزات شامل یک بیل مکانیکی برای انجام مقدمات ورود لایروب از انزلی وارد منطقه شد و سه شنبه نیز لایروب دمونتاژ شده از طریق خشکی ( به دلیل شرایط جوی و منطقه ای امکان ارسال از دریا نبود) به منطقه رسید و آخر وقت دیروز مونتاژ به اتمام رسید و از امروز عملیات را آغاز کرده است.

  وی یادآور شد: سازمان بنادر و دریانوردی از نخستین روز های حادثه دو دستگاه بیل‌مکانیکی را برای سرعت در امداد رسانی به منطقه ارسال کرد.

  معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به سرعت بالا در مونتاژ دستگاه لایروب  تصریح کرد: این اقدامات با توجه به شرایط منطقه ای و اقلیمی  و تجهیزات خاص و همچنین اخذ مجوزهای مورد نیاز خروج، به واقع رکورد زنی لجستیکی محسوب می شود که توسط سازمان بنادر و دریانوردی انجام شده است.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 3 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »