برترين مطالب
Best Posts
  آخرین مطالب ارسالی
  Last Posts

  آغاز بارش‌ها در نوار غربی/ برف و باران 3روزه در 16 استان


  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز با ورود سامانه بارشی جدید به کشور بارش‌ها در نوار غربی آغاز شده و به‌تدریج به بخش‌های مرکزی و غربی خلیج‌فارس، استان‌های واقع در البرز غربی،‌ زاگرس مرکزی، استان‌های فارس و بوشهر می‌رسد که باعث رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در این مناطق می‌شود.

  امروز همچنین برای استان‌های کرمان، شمال هرمزگان، شرق و شمال‌شرق کشور، مرکز، استان‌های واقع در البرز مرکزی بارش‌های پراکنده پیش‌بینی شده است. فردا شنبه 17 فروردین 98 سامانه بارشی تقویت می‌شود و علاوه بر این مناطق، نواحی غربی دریای خزر را نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.

  شدت بارش‌ها امروز و فردا برای استان‌های آذربایجان غربی و شرقی (نیمه جنوبی)، کرمانشاه، کردستان، فارس، بوشهر، خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان رضوی است که احتمال طغیان رودخانه‌ها و سیلابی شدن مسیل‌ها در این مناطق وجود دارد.

  از اواخر وقت فردا از بارش‌ها از نوار غربی کاسته می‌شود و عمده فعالیت سامانه بارشی تا روز یکشنبه برای استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و سمنان فعال است و برای ارتفاعات البرز غربی و مرکزی و زاگرس مرکزی بارش‌ها به‌شکل برف خواهد بود.

  تهران هم امروز آسمان ابری و برای فردا باران، رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی پیش‌بینی شده است.

  انتهای پیام/*

   

   ارسال در حدود 2 هفته قبل  نویسنده : reza  بدون نظر   | ادامه مطلب »